Užij si krásné léto s flašú od Ježkovej!

Slovenský degustačný balíček Ta nejlepší slovenská vína

Jako jediní v Moravské Nové Vsi pěstujeme 5 slovenských odrůd. A ty je teď možeš ochutnat všecky pohromadě.

Miluju Slovensko, možná i proto miluju i slovenské odrůdy. Sú výjimečné, sú lahodné, sú divoké, sú mohutné. Všecko, co ke Slovensku patří, všecko, jak vidím Slovensko i já. Každým rokem tam musím zajet, každým rokem to tam mosím vidět, každým rokem su ohromená tou krásou a každým rokem sa mi nesce odjet. A každým rokem sa snažím pro tebe udělat i takové víno, pro které sa nadchneš i ty a budeš ho milovat jako já. Některé jsou sladší, některé sušší. Bílým svědčí spíš zbytek, ale červené....heeej, tož ty sú topka!

Noria 2022 - tato Slovenka s plným zbytkem má v sobě tu plnost a šťavnatost, jako všecky ty slovenky. Máš ju tady 2x, aby sis ju pořádně vychutnal.

Ježkova šťabajzna 2023 - opět tady máš Noriu, opět mohutnou a šťavnatou, aby si mohl posoudit ročník 2022 a 2023. Jen sme jí dali nový úletový kabátek.

Děvín 2022 - říká sa mu slovenská pálava, je to kříženec Tramínu červeného a VZ červenobílého. Mohutný, plný jako ten hrad Děvín. V roce 2022 naše nejsladší vínko.

Nitria 2022 - tato červená slovenka byla ohodnocena  zlatou medailí na vinefestu v Brně. Možu ti řéct, že právem, jeho ovocitost, pikantost je luxus. Srovnává se hodně s Cabernetem Sauvignonem.

Slovenský soutok 2023 - záměrně sem ho dala nakonec. Nakonec to nejlepší, aspoň pro mňa. Soutok 3 slovenských červených odrůd ročníku 2023 - Dunaj, Nitria, Váh je prostě bombastický soutok, lepší sem nikdy nepila! Budeš ho mít plnou hubu a těžko ten pohárek odložíš. 

Věřím, že tento slovenský balíček ti udělá radost a budeš si užívat Slovenska trošku v jiné podobě. 

 

Slovenský balíček obsahuje vína 5 prvotřídních slovenských odrůd vypěstovaných na našich vinicích - Dunaj, Váh, Nitria, Noria, Děvín.

 

standardní cena: 1 506 Kč –20 % 1 200 Kč
Dostupnost: Momentálně nedostupné (>5 ks)
Slovenský degustačný balíček Ta nejlepší slovenská vína
Novinka Tip
1 506 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Slovenský balíček slovenských odrůd tentokrát trochu jinak. Některé sú odrůdové, některé jsou cuvée. Některé mají klasickú etiketu, některé sem zařadila do úletových etiket. Tím, že jsou cuvée, tím, že mají úletovou etiketu, nijak neztrácí na své luxusnosti. Možu ti řéct, že jim to prospělo, jsou výjimečné.

Máš je tady v plné své kráse a síle. Teď už je jen tobě, aby si udělal ten krok a objednal si a pak mě napsal, který ten Slovák nebo Sloveňa byli nejlepší pro tebe.

Těším sa na tvoje reakce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: