Užij si krásné léto s flašú od Ježkovej!

Proseklý ježek oranžový 2020 Oranžové suché frizzanté

ORANŽOVÉ ...SEKO ......PRAVÉ MORAVSKÉ !!!!!

ORANŽOVÝ PROSEKLÝ JEŽEK Z VELTLÍNU ROČNÍKU 2020 !!!! Vyrobeno podle starogruzínské technologie, která je starší více jak 8 tisíc let. Víno zrálo 8 měsíců na vlastních slupkách.

No vitaj.......Co sem to zase vymyslela? Oranžové a bublinky???  A proč ne?! Jsme mezi prvníma. Takový menší pokus, ale s velikou slávou! Ani by si nevěřil, že je to možné. Aj já měla trošku strach, co z toho vyleze a vím, že hodně lidem bude trnem v oku. Ale já sa toho nebojím, veřím, že si najde svoje příznivce a milovníky.

No a je venku, oranžové s bublinkama z Veltlínského zeleného roku 2020. Zajímavé, originální, nevšední. Nádherná oranžová barva, k tomu ručně malovaná etiketa mu dávají na zajímavosti, na luxusnosti.

 Ve vůní klasické oranžové víno, netypické, plné hroznů. V chuti cítíš taky hrozny, mírné pecky meruněk, netypickou hořkost. Právě ta hořkost se mi tam moc líbí, protože je právě v tomto letním období hodně příjemná. Bublinky k tomu jen tuto chuť podpoří a tobě už nezbývá nic jiného než zaujmout ležící pozici a užívat si tento nevšední zážitek. Budeš na něj dlouho vzpomínat a myslet, těšit sa na něho v těchto parných dnech.

Měla sem ho bez etikety na jedné degustaci a řeknu ti, nechali si tam všecky flašky i bez etiket. Tož, asi jim chutnalo! 


Odrůda: Veltlínské zelené 2020
Cukernatost při sběru: 22°NM
Zbytkový cukr: 5,6 g/l
Kyseliny: 4,2 g/l
Alkohol: 12 %
Obsah lahve: 0,75 l

 

282 Kč
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Proseklý ježek oranžový 2020 Oranžové suché frizzanté
999765B6 9DD7 4259 BB59 DECCCB2BA7B3
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Toto bublinkové oranžové je netypické, je zajímavé, je příjemné, je luxusní. Udělala sem pro tebe takový nevšední pokus, tož ho pojď se mnú okoštovat, jestli sem sa trefila.....Ale já věřím, že pokud si příznivce oranžového víno, mosiš to minimálně vyzkúšat.

Víno ročníku 2020 je furt plné hroznů, pecek meruněk, nádherné hořkosti, která je právě pro toto víno typická a která je pro toto roční období přímo určená.

Jestli máš rád nové výzvy, tož toto vínko si určitě nenecháš ujít!

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Barva: oranžová
Druh: Suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: