Propluj šťastně rokem 2024 s flašú od Ježkovej!

Pohárek pro super chlapa 2023 Bílé polosuché víno

A MÁM TADY NĚCO I PRO TEBE, CHLAPE SUPROVNÍ !

JAK JEN JSEM NA TEBE MOHLA ZAPOMENOUT...!

JSI SPRÁVNÝ CHLAP? ZNÁŠ SPRÁVNÉHO CHLAPA?

Máš ho tady. Je tady pro tebe, pro něj, tvého nej chlapa....tož honem rychle pojď se o něm něco dozvědět, ať nekupuješ zajíca v pytli....

Ježkův pohárek pro super chlapa jsem prostě musela udělat! Ani nevíš, kolik výtek jsem během roku obdržela, že jsem pro tebe nic neudělala.  Není to frízo, je to klasická odrůda Tramín červený. Pro chlapa jsem chtěla něco říznějšího, ale přitom lahodného. Něco, co ťa doslova posadí na zadek a věří, že tento Tramínek si zaslúží od tebe nějaké ohodnocení.  Krásně polosuchý, krásně vyvážený, krásně ovocitý, krásně řízný díky vyššímu alkoholu. 


Odrůda: Tramín červený
Cukernatost při sběru: 26°NM
Zbytkový cukr: 6,8 g/l
Kyseliny: 5,8 g/l
Alkohol: 14 %
Obsah lahve: 0,75 l
240 Kč
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Pohárek pro super chlapa 2023 Bílé polosuché víno
Vinařství Ježková_Víno pro chlapa
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Nádherná květinová vůně s příměsí rozkvetlé louky ťa doslova uchvátí. Plná, harmonická chuť je plná ovocitých a květinových tónů. Mírný náznak olejnatých podtónů dává chuti v závěru klasický tramínový nádech. Jeho chuť i vůně se ti vryje do všech koutů tvého těla a budeš se vznášet v oblacích. Trošku vyšší alkohol dává vínku říznější charakter, ale to prostě ke správnému chlapovi patří. Tož sa neupejpej v běž do něho, určitě si pochutnáš, tomu věř!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: