Propluj šťastně rokem 2024 s flašú od Ježkovej!

Noria 2022 Bílé polosladké víno

Opět tady máme slovenskou šťavnatou babu ze Slovenska, tentokrát mladší, ročník 2022. A tak jak jsem psala v minulém roce, i tato baba stojí za hřích, zkus to s ní jednou a nebudeš ji chtít opustit, budeš hřešit pořád dokola.

Prostě je neodolatalná, šťavnatá, plná, správná baba. Tato odrůda je opravdu luxusní, chce být nejlepší a to se jí právem daří. Málokdo na ni má... Tak jak je Slovensko nádherné, tak i tato Noria je nádherná. Má všecko, co má mít, vyváženou kyselinku, zbytkový cukr, plnost, šťavnatost, mohutnost. 

Zkus si ji objednat a sám mi napiš, jestli v ní všecko toto najdeš. Jestli se s ní večer v pohodě rozloučíš, nebo ji dopiješ anebo si ji necháš pro případ neodolatelné chutě v ložnici na nočním stolku. Popiš mi všecko, co ti dává, jak se ti líbí, co by jsi na ní změnil. Vyrábím ji pro tebe a chci, aby si s ní byl nadmíru spokojený.


Odrůda: Noria
Cukernatost při sběru: 23,6 °NM
Zbytkový cukr: 27,4 g/l
Kyseliny: 7,0 g/l
Alkohol: 11 %
Obsah lahve: 0,75 l

 
 
259 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Noria 2022 Bílé polosladké víno
Vinařství Ježková - Noria
Tip

Detailní popis produktu

Nádherné, plné víno se zlatožlutou barvou ti připomene krásný lehký jarní a letní vánek. Ve vůni louka plná rozkvetlých květů, v chuti šťavnatost, plnost, medové tóny, angrešt. Tato odrůda ze sebe vydala všecko, co v ní je, jenom aby ti chutnala. A věř mi, chutnat ti bude, protože stojí za to. Sám to pochopíš, jen co se poprvé napiješ.

Toto víno prostě musíš mít!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: