Propluj šťastně rokem 2024 s flašú od Ježkovej!

Ježkův balíček pro slaďouše 2022 Polosladké víno

Miluješ sladké jídlo a víno?  Rád hřešíš s tabulkou čokolády, dortem, zákuskem? Anebo si jen tak dáš sladké na nervy, ať je ten život přece jen trošku sladší?

Tak to tu mám něco právě pro tebe. Ke sladkému patří sladké...sladké nebo polosladké víno. Ale huba sa ti z něho nezkrútí. I když je sladké, tak to moje chutná i sucharům.

Já osobně sladké moc nemusím, radši flákota masa...ale je pravda, že sem tam hřeší každý. A radši si dám vínko, než čokoládu.

Mám tu pro tebe krásný sladký balíček polosladkého vína - dostaneš jej za úžasnou cenu - 1x Chardonnay 2022, 1x Noria 2022,  1x Ryzlink vlašský 2022, 1x Děvín 2022, 1x Pálava 2022 a nesmí chybět 1x Veltlínské zelené 2022. 

Zpříjemni si večerní chvilky čekáním na léto s luxusními víny od Ježkové.

standardní cena: 1 466 Kč –24 % 1 100 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Ježkův balíček pro slaďouše 2022 Polosladké víno
Akce Tip
1 466 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Průřez našimi polosladkými víny tě dostane do varu. Vypíšu ti, na co se v něm můžeš těšit.

Chardonnay 2022 - luxusní vínko, které bylo právem nominované do Salonu vín.

Noria 2022 - tuto šťavnatou babu jsem tam prostě musela dát. Tato odrůda je luxusní taková, jaká je. Nádherná slovenka je úplná bomba a chutná všem, i těm, co jsou zapřísáhlí suchaři. Krásné květinové tóny, pikantní kyselinka dává vínu vše, co mu patří.

Ryzlink vlašský 2022 - naša moravská klasika, poprvé polosladký. Má všecko, co vlašáky mají mít, i ten oříšek na konci ucítíš.

Veltlínské zelené 2022 - stará odrůda, ale přesto každým rokem překvapí, jak je lahodný a můžeš ho udělat jak chceš - suchý, polosuchý, polosladký. Nižší kyselinky dávají vyniknout zbytkovému cukru.

Děvín 2022  - slovenská Pálava, tak sa Děvínu říká. Jsou si dost podobní, ale přesto je každý jiný. Oba dva v sobě mají Tramín červený, u Děvínu je křížený s Veltlínským červenobílým. Ale ty růže tam prostě cítit budeš, neboj. 

Pálava 2022 - tu snad ani nemusím popisovat. Luxusní, plné víno, všude samá růže, mandarinky, vanilka. Budeš ju v ústech cítit ještě dlouho.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: