Propluj šťastně rokem 2024 s flašú od Ježkovej!

Ježkův balíček pro slaďouše 2022 Polosladké víno

Miluješ sladké jídlo a víno?  Rád hřešíš s tabulkou čokolády, dortem, zákuskem? Anebo si jen tak dáš sladké na nervy, ať je ten život přece jen trošku sladší?

Tak to tu mám něco právě pro tebe. Ke sladkému patří sladké...sladké nebo polosladké víno. Ale huba sa ti z něho nezkrútí. I když je sladké, tak to moje chutná i sucharům.

Já osobně sladké moc nemusím, radši flákota masa...ale je pravda, že sem tam hřeší každý. A radši si dám vínko, než čokoládu.

Mám tu pro tebe krásný sladký balíček polosladkého vína - dostaneš jej za úžasnou cenu - 1x Chardonnay 2022, 1x Noria 2022,  1x Ryzlink vlašský 2022, 1x Veltlínské zelené 2022, 1x Pálava 2022 a nesmí chybět 1x Frankovka klaret 2021. 

Zpříjemni si pozimní nepohodu v teploučku v dece s luxusními víny od Ježkové.

standardní cena: 1 466 Kč –24 % 1 100 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Ježkův balíček pro slaďouše 2022 Polosladké víno
1 466 Kč –24 %

Detailní popis produktu

Průřez našimi polosladkými víny tě dostane do varu. Vypíšu ti, na co se v něm můžeš těšit.

Chardonnay 2022 - luxusní vínko, které bylo právem nominované do Salonu vín.

Noria 2022 - tuto šťavnatou babu jsem tam prostě musela dát. Tato odrůda je luxusní taková, jaká je. Nádherná slovenka je úplná bomba a chutná všem, i těm, co jsou zapřísáhlí suchaři. Krásné květinové tóny, pikantní kyselinka dává vínu vše, co mu patří.

Ryzlink vlašský 2022 - naša moravská klasika, poprvé polosladký. Má všecko, co vlašáky mají mít, i ten oříšek na konci ucítíš.

Veltlínské zelené 2022 - stará odrůda, ale přesto každým rokem překvapí, jak je lahodný a můžeš ho udělat jak chceš - suchý, polosuchý, polosladký. Nižší kyselinky dávají vyniknout zbytkovému cukru.

Frankovka klaret 2021 - naša první zkouška klaretu ( bílé víno z červených hroznů ) sa povedla. Frankovka je sama o sobě tvrdší odrůda, ale ve spojení s vyšším zbytkovým cukrem tříslovinky takřka neucítíš.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: