Užij si krásné léto s flašú od Ježkovej!

Cabernet Moravia 2022 Červené suché víno

V Moravské vyšlechtěná morávka nemůže být jinak než úžasná.  Kde jinde se jí může líp dařit, než v jejím domově, tam kam patří, kde je její původ? Tak ju tady máš a věř mi, že nebudeš litovat. Pokud morávky s jejich typickou chutí i vůní miluješ, tato tě určitě nezklame, budeš ju chtít pořád znova a znova. Budeš se s ní mazlit v každém doušku až do konce láhve. Tož neváhaj a objednej. Chce se ti představit v plné kráse.


Odrůda: Cabernet Moravia
Cukernatost při sběru: 21,2 °NM
Zbytkový cukr: 0,2 g/l
Kyseliny: 5,2 g/l
Alkohol: 13 %
Obsah lahve: 0,75 l

Tuto láhev si musíš schovat do špajzu a tajně upíjet, protože, když ji dáš na stůl, bude hned po ní. Doporučení: objednej si hned karton, jinak budeš mít depku.

238 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Cabernet Moravia 2022 Červené suché víno

Detailní popis produktu

Plné, mohutné víno s fialovými odlesky v barvě tě nenechají dlouho chladného ani žíznivého. Krásná, plná, mohutná chuť, s makovicovými tóny ti přinese krásný zážitek. Borůvky, černý rybíz, lesní ovoce tě zavede do letního lesa, kdy sluníčko prochází jen přes ty nejmenší stromky. Sametové, krásně uhlazené víno má v sobě všecky tyto chutě i vůně. Tak co, dáš si morávku z Moravské? No jasně, že jo a jak jsem napsala, celý kartónek je tady pro tebe připravený,

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Barva: Červené
Druh: Suché

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: