Užij si krásné léto s flašú od Ježkovej!

Řízené degustace

Zřiďte se na mé řízené degustaci

Su ráda, když si někdo koupí víno tady na e-shopu. Ale stejně mám ze všeho nejraději osobní kontakt, sledovat výrazy lidí poté, jak se napijí mého vína, popovídat si (to mi jde) a předat něco z mého vinoHradu osobně. To je můj hnací motor, radost a proto to pořád dělám. Rádi byste osobní degustaci?

IMG_8169

Buď u nás klasicky

U nás v Moravské ve sklípku se může zřídit až 20 lidí. Připravím i něco k snědku, abychom mohli koštovat a hodovat, co hrdlo ráčí. Však mi zavolaj nebo napiš a domluvíme sa.

  • ochutnávka včetně studené kuchyně 700 Kč / osoba
  • ochutnávka včetně teplé kuchyně 900 Kč / osoba

Nebo tématicky

  • degustace přímo ve vinici
  • degustace pro holky se cvičením (pánové se mohou přidat)

Anebo u vás

Ať už jste grupa z Prahy, Ostravy anebo třeba z Tater, ráda si za vámi udělám výlet i s mojí Ježkovou dodávkou. Dovezu hromadu vína a dáme košt jako na Moravě. Také ráda oživím vaši firemní akci, teambuilding, rodinnou akci, oslavu i třeba svatbu. Však mi zavolajte a domluvíme sa. 

A co třeba na tvojí svatbě?

Chceš se dobrovolně vzdát své svobody? Chceš si užívat život po boku své milované polovičky? Chceš založit rodinu? No tak k tomuto kroku sa určitě potřebuješ posilnit. A k tomu ti pomůže víno od Ježka...Ježek moc rád bude po tvém boku v tom nekrásnějším okamžiku tvého života. Udělám ti víno přímo pro tvůj krásný den, který si užiješ na plno. Vyber si z mojí nabídky, etikety přímo pro tebe doladíme osobně (klidně i něco ulítlého, jdu do všeho, záleží na tobě) a už ti nic nebrání v tom do toho praštit.

mceclip0-6

 

Pro objednání degustace volaj +420 723 282 475 nebo napiš na e-mail vinarství.jezkova@gmail.com.