Ježek na plech Cuvée Bílé poloslaské víno

TOTO VÍNO JE PECKA ! TO BODNE ! VHODNÉ JAKO DÁREK

Toto skvělé vínko můžeš mít i v lahvi.

Náš první úlet, kterým to všechno začalo. Ježek na plech se hned tak nevidí, ale já už za půl roku viděla 2 ježky na plech. Oba dva se stejným příjmením po vypití 5 ks plechovek byli totálně na plech. Tak to pojď zkusit, jestli to taky dáš! Ale radši si už připrav teplou postýlku, ať můžeš pak v klidu bucat.


Odrůda: VZ,RR,RŠ,MT,MM,SG
Cukernatost při sběru: 22 °NM
Zbytkový cukr: 19,1 g/l
Kyseliny: 6,4 g/l
Alkohol: 12,5 %
Obsah plechu: 0,2 l

Frizzanté v plechu se suprově hodí do ruky, můžeš s ním kdekoliv. To cinknutí při otevření plechovky, ten mírný opar, který se při otevření na tebe usměje. K tomu nádherná květinová vůně, kterou ani nevnímáš, protože už se chceš napít. Bublinky ti vykouzlí úsměv na tváři, budeš cítit medové tóny, louku posetou květinami a čmeláky. Toho prostě musíš mít, už jen jako odměnu za to, že jsi! Ježek na plech byl už na výšlapu v Tatrách i u moře. Ten se má! Kam ho vezmeš ty? Potom pošli foto, kde všude ti zpříjemnil den. Pošli i ten tvůj úsměv po něm.

 

78 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Ježek na plech Cuvée Bílé poloslaské víno
Ježek na plech Cuvée  Bílé poloslaské víno
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Jemně perlivé víno v moderním obalu určené především pro horké letní dny. Cuvée z odrůd VZ, RR, RŠ, MT, MM a SG je harmonické v chuti, vyniká zlatavou barvou. Vyvážené zbytkovým cukrem a kyselinkou a především bublinkami. V chuti i vůni cítíme lehkost, svěžest, červenou růži a rozkvetlou louku. Ocení i vášniví vinaři.