Užij si krásné léto s flašú od Ježkovej!

Ježkův degustační úlet To nejlepší z úletu.

NOVÝ JEŽKŮV DEGUSTAČNÍ ÚLET

CUVÉE I KLASICKÉ ODRŮDY

NĚKTERÉ JIŽ NÁDHERNĚ OCENĚNÉ NA VÝSTAVĚ

Jo, je tady, zas a znovu. Prostě jsme ho pro tebe udělali znovu, v trošku jiném složení, ale myslím, že o to zajímavější. Máš tady 3  bílá vína a 3 červená vína, některá dokonce i oceněná na výstavě.  Takže sa neboj, nedávám ti okoštovat  žádný špatný úlet! Úlet je jen v názvu, jinak věřím, že ti vínka budú chutnat a objednáš si je znovu a znovu.

Ježkova bašta 2022 - právě toto vínko dostalo zlatu medaili na Cuvée Ostrava. Nádherně ovocité bílé vínko ťa doslova uchvátí.

Ježkova bodlina 2022 - toto vínko vez medaile, ale těsně pod její hranicí. Pikantní kyselinka, téměř bez zbytkového cukru ťa bodne. Pro všechny suchary i nesuchary.

Sádrový ježek 2022 - tady jsme opět přivezli medaili z Cuvée Ostrava, tentokrát stříbrnou. Plné, mohutné červené víno s mírným náznakem tabáku.

Ježkovy voči 2022 - opět červené víno bez medaile, ale těsně pod její hranicí. Vytřeští ti oči díky tříslovinám, které obsahuje.

Ježek v kleci 2022 - novinka z červené slovenské odrůdy Nitria, která zrála 12 měsíci v dubovém barikovém sudu. Nitrii vyloženě ten sud sluší, pojď si ho se mnou z té klece vysvobodit.

Ježkova šťabajzna 2023 - novinka z bílé slovenské odrůdy Noria. Šťavnatá slovenka, která patří mezi naše topky.

Věřím, že všecky tyto odrůdy i cuvéčka ťa doslova uchvátí, tak jako mě a budeš sa těšit na každý večer, kdy jedno z nich vyzkúšáš. Smysl pro humor a jedinečnost nás neopouští, stále pro tebe něco vymýšláme, tak nám to pojď vyzkúšat a napiš, s čím sme sa trefili do tvého gusta.

standardní cena: 1 240 Kč –15 % 1 054 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Ježkův degustační úlet To nejlepší z úletu.
0A3F6160 D7E5 4B23 B88F D3C35191470C
Novinka Tip
1 240 Kč –15 %

Detailní popis produktu

Co je lepší než 1 úlet? Přece 6 úletů. Degustační balíček obsahuje 6 skvělých vín z naší nové kolekce. Perfektní na doma i jako dárek někomu, kdo rád experimentuje.

Pokud jsi úleťák jako my, tento degustační set ti nesmí chybět!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: