Propluj šťastně rokem 2024 s flašú od Ježkovej!

Pohárek pro super Taťuldu Červené polosuché frizzante

Perlivé víno pro taťuldu. Ano, je to tak...tvůj taťka si zaslúží mít něco originálního. Červené bubliny sa jen tak nevidí. Ale tady tyto sa povedly a tvůj taťulda bude nadšený.

Spejbl a Hurvínek...znáš to? Jestli ne, pusti si to! Taťka, který sa za tebe postaví v jakékoli situaci. Miluje tě nadevše, i když je na tebe tvrdý. Nedá na tebe dopustit, i když po tobě chce víc, než po jiných. S odstupem času poznáš, že to s tebou myslí jenom dobře. A takový je i můj taťka. Tvrdý, přitom milující, nekompromisní, přitom je s ním sranda, náročný, přitom ti ve všem pomůže. Prostě správný taťulda. Vždy tě zezadu jistí, když uděláš krok vedle, nenechá tě padnout na hubu, když uděláš nějakou botu. A právě on si zaslúží tento POHÁRek! 

Je pravda, že když jsem přišla s nápadem naperlit červené víno, bylo řečeno, že je to blbost. Pár vinařství to dělá, ale je jich fakt poskrovnu. Některé jsem okoštovala. Je pravda, že jsem z toho moc nadšená nebyla, ale věděla jsem, že to musí jít, dokázat, že to moje bude super! A taky že je! Povedlo sa!


Odrůda: Modrý Portugal 2021
Cukernatost při sběru: 23 °NM
Zbytkový cukr: 14,8 g/l
Kyseliny: 4,7 g/l
Alkohol: 12 %
Obsah lahve: 0,75 l
Dosyceno CO2

Modrý Portugal je stará vděčná a kvalitní odrůda. Jeho mohutnost a plnost s bublinami je fascinující a zajímavá. Lehké červené víno je vhodné k celodenní konzumaci. Jemná chuť bez výrazných tříslovin má v sobě krásnou harmonii s mírným zbytkovým cukrem. Květinová vůně, mírný dozvuk švestek, černého rybízu v chuti se snoubí s nádherným letním večerem. 

222 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Pohárek pro super Taťuldu Červené polosuché frizzante
Pohárek pro super Taťuldu  Červené polosuché frizzante
Tip

Detailní popis produktu

Stará, ale velmi kvalitní odrůda Modrý Portugal nikdy nezklame jak v chuti, tak i ve vůni. Jemná, nádherná, květinová vůně je vyvážená chutí lehkého ovoce. Švestky v prvním doušku se krásně prolínají s černým bezem a k tomu bublinky tě nutí k dalšímu doušku.

Za chvíli zjistíš, že je láhev prázdná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: